Fast SPA

Meble Fast Spa to piękno i funkcjonalność w czystej postaci, zamknięte w niepowtarzalnych, aluminiowych formach.

Ta włoska marka nieprzerwanie od wielu lat projektuje i produkuje światowej sławy meble outdoorowe o najwyższej jakości. Aluminium to materiał o niezwykłych właściwościach: jest lekki, a równocześnie niezwykle wytrzymały. Ponadto można go dowolnie formować, tworząc nadzwyczajne kształty.

Innowacyjność to słowo, które bardzo dobrze opisuje markę Fast. Te nowoczesne meble są tłoczone ciśnieniowo w odpowiednich formach i odlewane w całości, dzięki czemu wyróżniają się niebanalnym, zachwycającym wyglądem.

Technologia, wysoka jakość oraz nieprawdopodobna estetyka tworzą produkty Fast Spa.

Oprócz zjawiskowych form, meble tej marki cechują się ogromną odpornością na czynniki zewnętrzne, takie jak deszcz, śnieg czy grad, a mocne konstrukcje aluminiowe dodatkowo wzmacniają wytrzymałość produktu.

Trzyosobowa sofa Ria
Meble Fast SPA

Produkty Fast Spa znakomicie sprawdzą się w ogrodzie, na patio, tarasie, balkonie i na werandzie. Różnorodność kształtów, wzorów i kolorów pozwoli zaaranżować Twoją przestrzeń w taki sposób, aby zachwycała przez cały rok, niezależnie od pogody.

Meble Fast są inspirowane naturą, a w szczególności lasami i górami, otaczającymi jezioro Garda, nad którym znajduje się fabryka oraz showroom marki.

To tutaj tętniąca życiem przyroda przeobraża się w funkcjonalne, niezwykle wytrzymałe meble o zjawiskom wyglądzie.

Aluminiowe meble ogrodowe marki Fast SPA

Kolekcje

All-Size

Ria

Easy

Aikana

Orizon

Rion

Solaris

Ninfea